SPOLOČNOSŤ

Nemecká firma Dexcar Autovermietung UG je firma so švajčiarskym duchom a talianskym vedením, ktorá bola založená v roku 2014 so sídlom v Essene. Ekonomický model firmy je na báze “shareconomy – komunitného zdieľania” vďaka ktorému ponúka dlhodobý prenájom áut za 0 eur mesačne pre všetkých členov komunity Dexcar. Naviac tento geniálny a inovatívny program prenájmu nových áut každé dva roky prináša tiež veľa privilégií a úspor pre svojich členov.

Dexcar chce oživiť automobilový priemysel a stáva sa vzorom nielen z hľadiska veľkosti a obratu, ale predovšetkým z hľadiska schopnosti otvoriť cestu, ktorá ešte nebola preskúmaná.
Dexcar ponúka našim zákazníkom a svojim zamestnancom niečo naozaj nové po stránke ekonomickej, ekologickej a po stránke profesionálneho rastu.

Jej cieľom je umožniť každému členovi komunity Dexcar mať v užívaní nové auto tých najprestížnejších značiek podľa svojho výberu za iba jednorazový poplatok do komunity Dexcar, zvýšiť povedomie o značke na trhu a rozšíriť komunitu Dexcar po celej Európe a mimo nej.

PREZENTÁCIA DEXCAR – VIDEO

Z VÍZIE DO REALITY – VIDEO

CIEĽOM SÚ AUTA BEZ NÁKLADOV PRE VŠETKÝCH – VIDEO

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!