This site is a private site. You must enter the access password to proceed.

V prípade otázok kontaktuje nášho zástupcu vo vašej lokalite

# Meno poradcu Lokalita Mobil E-mail
1 Ing. Erika Mana Slovensko / Rakúsko 0905 229 396 erika.mana@dexcar.sk
2 Ing. Mária Milušová Levice, Nitrianský kraj 0907 638 974 maria.milusova@dexcar.sk
3 Ing. Miroslav Kažimír Prešovský a Košický kraj 0905 268 006 miroslav.kazimir@dexcar.sk
4 Ing. Ľubomír Sitár Stredné a Východné slovensko 0948 889 520 lubomir.sitar@dexcar.sk
5 Radoslav Macejko Prešovský a Košický kraj 0905419469 radoslav.macejko@dexcar.sk
6 Ing. Dušan Fedorov Bratislava 0903 425 762 dusan.fedorov@dexcar.sk
7 Radoslav Macejko Prešovský a Košický kraj 0905419469 radoslav.macejko@dexcar.sk
8 Ján Svetkovský Banskobystrický kraj 0907 819 085 jan.svetkovsky@dexcar.sk
9 Tomáš Végh Bratislavský kraj 0903 766 956 tomas.vegh@dexcar.sk
10 Eva Kratochvílová Trenčiansky a Žilinský kraj 0907 055 910 eva.kratochvilova@dexcar.sk
11 Pavel Stančík Bratislavský kraj 0902 178 689 pavel.stancik@dexcar.sk
12 Dušan Lörinc Prešovský a Košický kraj 0905 521 114 dusan.lorinc@dexcar.sk
13 Kvetoslava Géciová Trenčiansky kraj 0911 756 576 kvetoslava.geciova@dexcar.sk
14 Stanislav Rebo Nitrianský kraj 0911 792 811 stanislav.rebo@dexcar.sk
15 Milan Klein Bystrický kraj 0911 405 306 milan.klein@dexcar.sk
16 Mgr. Marek Šimunek Nitriansky kraj 0905 896 194 marek.simunek@dexcar.sk
17 Mgr. Daniel Golha stredné Slovensko 0918 983 470 daniel.golha@dexcar.sk
18 Jaroslav Harman Prešovský a Košický kraj 0915 822 470 jaroslav.harman@dexcar.sk
19 Vladimír Židek Žilina 0907 710 520 vladimir.zidek@dexcar.sk
20 Ján Andrašovský celé Slovensko 0905 681 565 jan.andrasovsky@dexcar.sk
21 Jaroslav Gazdík celé Slovensko 0948 783 389 jagaz@dexcar.sk
22 Peter Vojtek Nitriansky kraj 0908 16 16 16 peter.vojtek@dexcar.sk
23 Ing. Štefan Kedžuch Spišská Nová Ves 0901 750 790 stefan.kedzuch@dexcar.sk
24 Mgr. Božena Lorincová Prešovský a Košický kraj 0915 900 811 bozena.lorincova@dexcar.sk
25 Stanislav Straka Košický kraj, Prešovský kraj 0905 218 168 stanislav.straka@dexcar.sk
26 Ing. Martin Šimko Prešovský a Košický kraj 0907 471 304 martin.simko@dexcar.sk
27 Ing. Štefan Rakovan Slovensko / Česko 0904 015 783 stefan.rakovan@dexcar.sk